Nápověda

Hledáš doučování?

  1. Do vyhledávacího formuláře na úvodní stránce zadej své město a předmět, který potřebuješ doučit.
  2. Z nalezených nabídek doučování si vyber tu nejlepší. Nabídky můžeš filtrovat podle předmětu, podle úrovně (základní škola, střední škola či vysoká škola) a podle lokality. U lokality vždy vyhledáváme učitele, kteří mají adresu v okolí zadané lokality, maximální vzdálenost můžeš změnit, výchozí je 10 km.
  3. Proklikem na vybranou nabídku zobrazíš její detail. Pokud jsi přihlášený, můžeš učiteli na detailu nabídky rovnou napsat. Pokud nejsi přihlášený, přihlaš se odkazem vpravo nahoře. Jestli jsi tu nový, registruj se.
  4. Odeslaný vzkaz z formuláře přijde učiteli na e-mail, a zároveň ho uvidí ve svém profilu tady na webu. Pak už je to jen na vás, jak se domluvíte, kde a kdy se doučování uskuteční, co přesně se budeš chtít doučit a kolik to bude stát, je jen na dohodě mezi tebou a učitelem, portál Doučím se do toho nijak nevstupuje ani nezasahuje.
  5. Po uskutečnění doučování dostaneš na e-mail prosbu o ohodnocení učitele. Učiteli můžeš dát 1 - 5 hvězdiček (čím víc, tím lepší učitel) a můžeš napsat slovní komentář.
  6. Za používání portálu Doučím se nic neplatíš. Jestli se ti líbí, napiš o tom na Facebooku. ;)

Chcete doučovat?

  1. Registrujte se a klikněte na Vložit nabídku.
  2. Vložením první nabídky se z vás stane učitel a na webu se začne zobrazovat váš učitelský profil i s vašimi nabídkami doučování.
  3. Nabídek můžete vložit kolik chcete. Například můžete vytvořit různé nabídky pro doučování středoškoláků a vysokoškoláků či speciální nabídky pro doučování ve skupině. U každé nabídky můžete napsat svůj komentář, kde lze nabídku upřesnit.
  4. Portál Doučím se je nyní ve zkušebním provozu a je tedy pro učitele zcela zdarma.

Něco nefunguje?

Napiš nám vzkaz nebo nám zavolej ve všední dny mezi 9:00 – 16:00 na 776 643 433.